Amatų gildija
Edukacinė veikla
Keramikos užsiėmimai vaikams

Kviečiame pačius mažiausius 2-5 metukų vaikučius su tėveliais į keramikos užsiėmimus.
Ką veiksime? Susipažinsime su molio plastinėmis savybėmis, mokinsimės kočioti, minkyti, pjauti, lipdyti, spausti, lankstyti, gadinti, spalvoti, nutrinti, teplioti. Lavinsime ne tik vaizduotę, bet ir mažąsias rankeles... kursime kažką iš nieko, arba nieką iš kažko. Juoksimės, liūdėsime, pyksime, džiaugsimės.
Kur? Vilnius, Pranciškonų g. 6
Kada? Kiekvieną trečiadienį 11 val. arba 18 val. (trukmė - 1 val.)
Kiek? Vienam vaikui kartu su vienu iš tėvelių - 7 €. Antras vaikas-5 €.
Kaip? Būtina registracija tel. 864538044 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Keramikos užsiėmimai Pranciškonų dirbtuvėse

Atviroje dirbtuvėje Pranciškonų g. 6 vyksta keramikos užsiėmimai vaikams ir suaugusiems. Organizuojame tiek grupinius (iki 15 žm.) tiek individualius užsiėmimus  Jums patogiu metu. Užsiėmimus veda Eglė Maziukaitė ir Mindaugas Rutkauskas.

O jeigu pabodo gimtadienius ar kitas įsimintinas šventes švęsti prie vaišių nukrauto stalo, atsiveskite savo draugus į mūsų dirbtuves palipdyti ir smagiai pažiesti!

Keramikos užsiėmimai Skapo dirbtuvėse

Atviroje keramikos dirbtuvėje “Amatų gildija“, esančios S.Skapo 3-34, taip pat organizuojami keramikos užsiėmimai vaikams ir suaugusiems. Užsiėmimus veda Eglė Barkevičiūtė ir Vygantas Vasaitis.

Be to, pirmą mėnesio tračiadienį, kviečiame į atvirų durų dieną - daugiau informacijos teirautis Vyganto Vasaičio (tel. 860190773)

Kiti amatų užsiėmimai

Pagal pageidavimą organizuojame vilnos vėlimo, sodų rišimo, vytelių pynimo užsiėmimus grupėms iki 15 žmonių.

2008 metų veikla

Visus 2008m. vykdėme vaikų ir jaunimo kultūrinės edukacijos projektą "12 mėnesių su amatais".VšĮ "Amatų gildija", Pranciškonų g. 6, Vilnius