Amatų gildija
Naujienos
„Vilniaus svetingumas 2014“

Vilniaus miesto savivaldybės Ekonomikos ir investicijų departamento turizmo skyrius organizuoja konkursą „Vilniaus svetingumas 2014“. Konkurso tikslas - gerinti Vilniaus atvykstamojo turizmo agentūrų, apgyvendinimo įstaigų, restoranų, kavinių, muzikinių klubų-barų, muziejų, galerijų, krautuvėlių, gidų teikiamų paslaugų kokybę, svetingiau ir paslaugiau aptarnauti vilniečius ir miesto svečius, plėtoti ir gerinti turizmo verslo ir miesto  įvaizdį.

Konkursas vyksta nuo 2014 m. gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d.


Spauskite "Skaityti toliau", detalesnei informacijai.

Tulpių žydėjimo popietė

Amatų mokyklėlė vaikų Santariškių ligoninėje

Vilniaus universitetinėje vaikų Santariškių ligoninėje jau nuo 2013 m. rudens kiekvieną antradienį 10-12 val. vyksta edukaciniai amatų užsiėmimai skirti vaikų ligoninės pacientams.

Spauskite "Skaityti toliau", detalesnei informacijai.

Kalėdinių žaisliukų dirbtuvės


Atsisiųsti aprašymą

Baltramiejaus mugė 2013

2013 m. rugpjūčio 23-24 d. Vilniaus Rotušės aikštėje vyko Lietuvos tautiniu paveldu pripažinta tradicinė Šv.Baltramiejaus mugė, rekonstruojant vėlyvųjų viduramžių ir Renesanso epochos amatus, menus ir cechų tradicijas.

Spauskite "Skaityti toliau", detalesnei informacijai.

Šv. Baltramiejaus mugės apžvalga

Pastaruoju metu didėja dėmesys tradicinių Vilniaus amatų, taip pat ir cechinių, paveldui[1]. Vykstančius gan intensyvius ir įvarius amatų tradicijų įpaveldinimo procesus vis dažniau palydi atitinkami istoriniai, etnologiniai tyrimai. Jie padeda spręsti įvairias – technologines, stilistines ir amatų įpaveldinimo problemas..


[1] L. Klimka, Amatai Vilniuje: tradicija ir šiandiena, Vilnius, 2009.


Spauskite "Skaityti toliau"..

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 3 iš 5
VšĮ "Amatų gildija", Pranciškonų g. 6, Vilnius